Kandydaci do bierzmowania Print
Written by Ks. Proboszcz   
Saturday, 12 July 2008 17:27

 "Przyjdź Duch św. ja pragnę oto dziś błagam Cię , przyjdź w swojej mocy i sile..."

Lista kandydatów do bierzmowania grupa 1 - starsi

Bierzmowanie - w 2008 r.  - 23 października - czwartek g. 17.00

 

Lp.

 

Nazwisko i imię

1.

Adamski Paweł

2.

Adamski Piotr

3.

Ambroży Dawid

4.

Derlat Damian

5.

Derlat Monika

6.

Grekel Jakub

7.

Głuszko Adrian

8.

Jasik Robert

9.

Jasińska Joanna

10.

Jarząb Joanna

11.

Jeż Ewa

12.

Jędrasiak Marta

13.

Kawa Andrzej

14.

Klepacz Paweł

15.

Klonowski Maciej

16.

Kmiotek Joanna

17.

Kryśków Kamil

18.

Mała Zuzanna

19.

Markocki Bartłomiej

20.

Markiewicz Łukasz

21.

Nowakowski Dawid

22.

Nowicka Agata

23.

Paszkowska Ewelina

24.

Pawłowski Mariusz

25.

Perzyńska Anna

26.

Ratajczak Paulina

27.

Relich Paulina

28.

Rocznik Bartosz

29.

Rodak Artur

30.

Szkwarek Filip

31.

Teper Szymon

32.

Wieczorek Jarosław

33.

Wieczorek Marek

34.

   
   
   
 
 

Lista kandydatów może ulec zmianie, jeżeli kandydat nie wywiązał się z zobowiązań

Od kandydatów  do sakramentu bierzmowania wymaga się - zobowiązania podjęte dobrowolnie.

Kandydat podjął się je wypełniać świadomy konsekwencji - skreślenie z listy. 

- systematycznego uczestnictwa we mszy św. niedzielnej i świątecznej

- systematycznego uczestnictwa spotkaniach formacyjnych raz w miesiącu  według Ogłoszeń parafialnych 

- częstego przystępowania do sakramentu pokuty i eucharystii

- oceny z katechezy - przynajmniej  dobra (4)

- opanowanie podstawowym wiadomości katechizmowych na poziomie gimnazjum i szkoły ponad gimnazjalnej  

Wszystkie spotkania i uczestnictwo we mszy św. , spowiedź jest odnotowane w INDEKSIE kandydata.

Kandydat zawsze powinien prosić księdza o podpis potwierdzający  obecność

=============================================================== 

Grupa 2 - rocznik 1992 - przygotowanie dalsze  - bierzmowanie w 2010r.

 

Lp.

 

Nazwisko i imię

1.

Bajor Mateusz

2.

Bąk Piotr

3.

Brzozowska Katarzyna

4.

Cugier Kacper

5.

Czerep Justyna

6.

Derlat Paulina

7.

Gabryel Patrycja

8.

Gil Paulina

9.

Grzywacz Aleksandra

10.

Jarmoluk Natalia

11.

Jarząb Mateusz

12.

Jaśkiewicz Anna

13.

Karolak 

14.

Kichman Kamila

15.

Klepacz Monika

16.

Kocur Mirosław

17.

Kowalski Grzegorz

18.

Kuczkowiak Patryk

19.

Kusiak Andrzej

20.

Kusiak Piotr

21.

Lech Barbara

22.

Lidzbarska Paula

23.

Markiewicz Wojciech

24.

Mielniczek Szymon

25.

Mieszczanowicz Joanna

26.

Mika Joanna

27.

Mróz Marek

28.

Niemczyk Piotr

29.

Oporowska Dorota

30.

Opychał Damian

31.

Pietuch Patrycja

32.

Pinke Aleksandra

33.

Pinke Natalia

34.

Raczyńska Justyna

35.

Rodak Karina

36.

Sendecka Karolina

37.

Sitnik Magdalena

38.

Składowska Klaudia

39.

Stankiewicz Mateusz

40.

Sulejowski Albert

41.

Ścisłowska Marta

42.

Tomczyk Agata


Lista może ulec zmianie jeżeli kandydat nie będzie wypełniał zobowiązania

 

 
 
Parafia Szlichtyngowa