Intencje listopad 2019 rok (I część) Print
Written by Ks. Proboszcz   
Thursday, 31 October 2019 11:04

INTENCJE
LISTOPAD 2019 ROK

1 piątek Wszystkich Świętych

8.00 + Kazimierz Jarmoluk i jego ++ rodziców
12.00 za wszystkich wiernych zmarłych leżących na cmentarzu
Zamysłów 9.30 za wszystkich wiernych zmarłych leżących na cmentarzu

2 sobota Wspomnienie Wiernych Zmarłych

9.00 + Franciszka (k.) i Józef Krauze, +Grzegorz Kędziora, ++ Julia
i Franciszek
17.00 za zmarłych
Zamysłów 16.00 za zmarłych

3 XXXI niedziela zwykła

8.00 ++ Lucyna, Józef Pakuła, ++ Tadeusz, Genowefa, Aleksander Hańko
11.00 intencja Żywego Różańca
17.00 ++ Anna, Julia, Marian, Jan Biszko, ++ Anna i Jan Pryszczewscy
Zamysłów 9.30 ++ Anna, Joanna, Franciszek Lucerek

4 poniedziałek

17.00 + Alojzy Dybizbański, + Stanisława (k.), Czesław, Bożena
17.30 + Pelagia Frydrych, miesiąc po pogrzebie

5 wtorek

17.00 ++ Maria, Adam, Katarzyna Zachorscy
17.30 + Stanisław Mika

6 środa

17.00 ++ Katarzyna, Wawrzyniec Wąsiewicz
Zamysłów 16.00 ++ Alfreda (k.), Feliks Ciećwierz

7 czwartek

17.00 ++ Karol, Łucja, Andrzej Mały, ++ Florian, Czesława (k.), Elżbieta Juja
17.30 o Boże błogosławieństwo dla Tymoteusza z okazji 4. urodzin

8 piątek

17.00 ++ z rodziny Wawrzyniaków i Banaszaków
17.30 + Wojciech Wiktor, miesiąc po śmierci

9 sobota

17.00 + Jan Szczokot i ++ rodziców
Zamysłów 16.00 + Artur Andrzejewski

10 XXXII niedziela zwykła

8.00 ++Benigna, Leon Miedziaszczyk
11.00 + Paulina Pabierowska i + Michał Pabierowski
17.00 + Stanisław Orłowski
Zamysłów 9.30 ++ Tadeusz, Marianna, Franciszek

11 poniedziałek Dzień Niepodległości

8.00 + Andrzej Mały
11.00 za Ojczyznę
Zamysłów 9.30 ++ Kote i Świątków

12 wtorek

17.00 ++ Jolanta i Elżbieta
17.30 + Teresa Błaszczyk, miesiąc po śmierci

13 środa

17.00 + Czesław Staniszewski
17.30 ++ Rozalia i Zdzisław Petryk

14 czwartek

17.00 ++ Helena, Aleksander Kostusik, ++ Adam i Zofia

15 piątek

17.00 ++ Jan, Helena Poszelużni
Zamysłów 16.00 + Henryk Baraniak

16 sobota

17.00 ++ Stanisława (k.), Edward, Grażyna Zarzyccy

17 XXXIII niedziela zwykła

8.00 + Grażyna Zarzycka, + Maria Korgul
11.00 o Boże błogosławieństwo w 10. r. ślubu dla Czesława i Elżbiety Woś
17.00 + Michał Pabierowski
Zamysłów 9.30 ++ Irena i Marian Bieganowscy

18 poniedziałek

17.00 + Roman Ratajczak
17.30 + Łukasz Szmyt, miesiąc po śmierci

19 wtorek

17.00 + Tadeusz Zasada
17.30 + Weronika Lech

20 środa

17.00 ++ Regina, Adam, Emil Berlik
Zamysłów 16.00 + Henryk Baraniak

21 czwartek

17.00 + Tadeusz
17.30 ++ Rozalia i Zdzisław Petryk

22 piątek

17.00 ++ Dorota, Antonii Całkowscy i ++ Marianna, Kazimierz Lech

23 sobota

17.00 ++ Józef i Leokadia Pawłowscy

24 XXXIV niedziela zwykła

8.00 ++ Julia, Stanisław, Franciszek Kuczkiewicz i + Henryka Orlicka
11.00 ++ z rodziny Smogurów i Jasiewiczów
17.00 + Zofia Wawrzyniak
Zamysłów 9.30 dziękczynna za otrzymane łaski i o Boże bł. dla rodziny Czajkowskich

25 poniedziałek

17.00 ++ Jan i Zygmunt Miedziaszczyk

26 wtorek

17.00 ++ Lucyna i Józef Pakuła

27 środa

17.00 + Regina Kurpisz

28 czwartek

17.00 + Zofia, Wojciech Siepaków i ++ Helena i Franciszek Guźniczak
Zamysłów 16.00 + Henryk Baraniak

29 piątek

17.00 ++ Maria, Edward, Zbigniew i Maria Gertuga

30 sobota

17.00 + Andrzej Wojciechowski i ++ Irena i Franciszek

 

 
 
Parafia Szlichtyngowa