Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą – 27.10.2019 Print
Friday, 25 October 2019 18:43

Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą – 27.10.2019

1. Nabożeństwo różańcowe codziennie do czwartku. Dla dzieci o godz. 16:00, dorośli i młodzież o 16:30.

2. Jutro święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. To dzień imienin bpa Tadeusza Lityńskiego – pamiętajmy o modlitwie za naszego pasterza.

3. 1.11. – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8:00 w Kościele w Szlichtyngowej, w Kościele w Zamysłowie o 9:30 – procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych. W Szlichtyngowej msza św. na cmentarzu o godz. 12:00 i procesja z modlitwą za zmarłych. Wieczornej mszy św. nie ma.
    a) o przygotowanie ołtarza na cmentarzu proszę wieś Górczyna,
    b) spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych w środę i czwartek od godz. 16:30,
    c) odpust zupełny w dniach 1 – 8.11. – codziennie za jedną duszę zmarłą.
    Warunki:
    1) być w stanie łaski uświęcającej,
    2) przyjąć w tym dniu Komunię Św.,
    3) pomodlić się w intencji Ojca Św.,
    4) nawiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych.

4. 2.11. – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek mszy św. w Szlichtyngowej: 9:00 i 17:00, Zamysłów 16:00. Po mszach św. modlimy się za zmarłych z naszych rodzin.

5. Wypominki można składać do puszki przy bocznym ołtarzu. Wypominki będą czytane ulicami od 3 do 10.11.

6. Odwiedziny chorych z racji I soboty od godz. 10:30.

7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

8. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny z filmem „Bernadetta” – 6 zł. Cena Gościa od tego numeru będzie po 6 zł. Są też książki o treści przemijania i życia po śmierci oraz modlitewniki za zmarłych.

9. Życzę aby świadomość naszego kruchego życia ubogacała w nas pragnienie nieba i troski o swoje zbawienie i zbawienie tych, którzy już odeszli.

x.Proboszcz