Ogłoszenia XXVII Niedziela Zwykła, 6.10.2019 Print

Ogłoszenia XXVII Niedziela Zwykła

6. października 2019 rok

1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca spotkanie z Żywym Różańcem
na Mszy Św. o godz. 11:00. Intencja na październik: „Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele”.

2. Trwają nabożeństwa różańcowe. Zapraszam dzieci na 16:00, a młodzież
i starszych na 16:30. W tym tygodniu modlitwę różańcową prowadzą następujące róże:

- poniedziałek – Róża Matki Bożej Miłosierdzia

- wtorek – Róża Matki Bożej Częstochowskiej

- środa – Róża Matki Bożej Różańcowej

- czwartek – Róża Matki Bożej Bolesnej

- piątek – Róża Świętej Rodziny

- sobota – Róża Matki Bożej Gromnicznej

3. Dzisiaj II pielgrzymka różańcowa do Zamysłowa. Wyruszamy o godz. 14:00. Zapraszam całe rodziny oraz członków Żywego Różańca.

4. Jutro Uroczystość Matki Bożej Różańcowej. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej na różaniec i Mszę Świętą.

5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Papieski. Jak co roku wspomagamy Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6. W przyszłą niedzielę II rowerowy rajd papieski. Zbiórka o godz. 14:00 i przejazd ze Szlichtyngowy do Dryżyny, Kowalewa, Jędrzychowic, Kandlewa i Zamysłowa. Tam wspólna biesiada na boisku i powrót do Szlichtyngowej na 16:00.

7. Dzisiaj poświęcony został obraz Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i wraz z obrazem Najświętszego Serca Pana Jezusa został zawieszony
w prezbiterium naszego kościoła.

8. Prasa katolicka: Niedziela, Gość niedzielny.

9. Bóg zapłać za ofiarę na misję w Czadzie na budowę studni. Można przynosić srebrny lub złoty „złom”, który będzie przeznaczony na ten cel.

Ks. Proboszcz