Ogłoszenia 25 niedziela zwykła 22.09.2019 Print
Friday, 20 September 2019 18:53

25 niedziela zwykła

22.09.2019r.

1. Dzisiaj 22 dzień miesiąca – nabożeństwo do św. Rity poprzedzone będzie adoracją Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Po Mszy św. wieczornej spotkanie z pielgrzymami, którzy byli w Mediugorje.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania (klasy 7 i 8).

3. Jutro wspomnienie św. Ojca Pio, a w piątek św. Wincentego a Paulo.

4. We wtorek Msza św. wyjątkowo o godz. 18.30.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.00 spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

6. W przyszłą niedzielę przypada święto świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela. Ruiny kościoła w Wyszanowie są pw. świętego Michała Archanioła. Organizujemy rodzinny rajd rowerowy do Wyszanowa. Wyjazd z placu przy kościele o godz. 14.30.

7. 6 października (sobota) pielgrzymka żywego Różańca do Rokitna – zapisy i wpłaty 35 zł.
    do 1 października.

8. Zapowiedzi przedślubne:

Wojtaszek Michał i Sobczak Adrianna – zapowiedź III

9. Bóg zapłać za pomoc w zorganizowaniu odpustu i festynu parafialnego.

10. Prasa katolicka – Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość (książki o św. Ricie i Ojcu Pio)

11. Błogosławieństwa Bożego na nadchodzący tydzień życzy ks. proboszcz