Ogłoszenia parafialne – XVIII Niedziela Zwykła – 4.08.2019 Print
Friday, 02 August 2019 21:02

Ogłoszenia parafialne – XVIII Niedziela Zwykła – 4.08.2019

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Na mszy o 11:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
    Intencja na miesiąc sierpień: Aby rodziny dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości, stawały się coraz bardziej wspólnotą Żywego Kościoła.

2. Witamy w naszej parafii pielgrzymkę Diecezji Zielonogórsko-gorzowskiej z Zielonej Góry. Wszystkim, którzy przyjęli pielgrzymów, serdecznie dziękuję. Pielgrzymi zapewniają o modlitwie. Pielgrzymka wchodzi na Jasną Górę 12 sierpnia. Organizowany jest wyjazd autokarem, aby przywitać pielgrzymów. Wyjazd w przyszłą niedzielę (11.08.) o 23:00 (zapisy trwają do czwartku włącznie).

3. W tym tygodniu, we wtorek 6 sierpnia – święto Przemienienia Pańskiego (msza św. w Zamysłowie o 19:00). W czwartek (8 sierpnia) – św. Dominika, w piątek (9.08) – św. Teresy Benedykty od Krzyża.

4. Zapowiedzi:

1) Wośkowiak Rafał – Niemczyk Iwona – zapowiedź 3

2) Składowski Radosław – Bąk Aurelia – zapowiedź 3
    3) Kowalski Tomasz – Pieprzyk Justyna – zapowiedź 1
    4) Tyszer Krzysztof – Pietuch Patrycja – zapowiedź 1

5. W dniu dzisiejszym zbiórka ofiar do puszek na rzecz renowacji krzyża misyjnego – świadka pożaru naszego kościoła. Ofiary można też wpłacać na konto odbudowy kościoła.

6. Prasa katolicka: Niedziela, Gość niedzielny, Mały Gość.

7. Bóg zapłać za ofiary na misje i na środki transportu dla misjonarzy.

8. Życzę, abyśmy pielgrzymując przez ziemię, z Bożą pomocą dotarli do niebieskiej Ojczyzny.

x. Proboszcz