Intencje mszalne - czerwiec 2019 Print
Written by Ks. Proboszcz   
Friday, 31 May 2019 18:14

INTENCJE
CZERWIEC 2019 ROK

1 sobota

16.00 Msza św. ślubna
18.00 ++ Helena, Stanisław Andrzejewscy i ich rodziców
19.00 + Adam Brzozowski

2 Niedziela, Wniebowstąpienie Pańskie, uroczystość

8.00 ++ Katarzyna i Wawrzyniec Wąsiewicz, Janina i Zygmunt Miedziaszczyk
11.00 intencja Żywego Różańca
18.00 ++ Helena, Zenon, Kazimierz i + Marian Apolinarski
Zamysłów 9.30 + Jan Jakubiak, + Violetta, + Anna Piekarska

3 poniedziałek

18.00 + Władysław Fatalski, + Stefania Szymczak, + Zofia Kozioł

4 wtorek

18.00 + Klara Kocur

19:00 + Krzysztof Grzywacz, od uczestników pogrzebu

5 środa

18.00 + Michał Pabierowski
Zamysłów 19.00 ++ Stanisław i Apolonia Ciesielscy

6 czwartek

18.00 + Marianna, Władysław Pakuła

7 piątek

18.00 w 40 rocznicę ślubu Jerzego i Haliny Ratajczak

19:00 +Paulinę, Irenę, Jolantę

8 sobota

18.00 + Eugeniusz Baranowski
19.00 w 50. urodziny Marioli Ciesielskiej

9 Niedziela, Zesłanie Ducha Świętego, uroczystość

8.00 ++ Janina, Stanisław, Zbigniew Ćwirko
11.00 + Irena Błaszczyk
11.00 w I urodziny Adasia Szmyt, o Boże błogosławieństwo i łaski
18.00 + Michał Pabierowski
Zamysłów 9.30 ++ Antoni, Maria Słomińscy

10 poniedziałek

18.00 + Józef Majewski, + rodziców

11 wtorek

18.00 + Andrzej Wojciechowski i jego rodzice, ++ Irena i Franciszek

12 środa

17.00 + Antoni Kurosz
18.00 ++ Anna, Adam Paszko, + Stanisława (k.) Marciniak
Zamysłów 19.00 + Anna Borowska

13 czwartek

17.00 o Boże błogosławieństwa dla ks. Antoniego
18.00 + Antoni Mieszczanowicz

14 piątek

17.00 Msza św. na zakończenie gimnazjum
18.00 ++ Maria i Bronisław Szostak

15 sobota

15.00 Msza św. ślubna
16.00 Msza św. ślubna
18.00 ++ Józef i Leokadia Pawłowscy

16 Niedziela, Najświętszej Trójcy, uroczystość

8.00 ++ Zofia, Czesław, Maria, Franciszek Kowalscy, ++ Dorota, Bolesław Bassara
11.00 o Boże błogosławieństwo dla Łukasz i Moniki Paliwoda w 10 r. ślubu
18.00 ++ Bronisława (k.), Eugeniusz Federowicz, + Zygmunt i + Zbigniew Krygier
Zamysłów 9.30 ++ Anna, Antoni, Tadeusz Laskowscy

17 poniedziałek

18:00 + Joanna Mielniczek, od uczestników pogrzebu

18 wtorek

18.00 ++ Janina, Stanisław, Roman

19 środa

9:00 msza na zakończenie roku szkolnego – w intencji dyrekcji, nauczycieli i uczniów oraz pracowników szkoły

16.00 Msza św. ślubna
18.00 ++ Teresa, Jan, Jerzy Wegiera
Zamysłów 19.00 + Stefan Jaciuk, + Anna Juda

20 czwartek
Najświętszego Ciała i Krwi

11.00 za parafian
16.00 w 50. r. ślubu Romana i Zofii Lebit
18.00 + Jan Woźniak i jego rodzice
Zamysłów 9.00 ++ Anna, Stefan, Zenon, Zbigniew, Remigiusz Siwińscy

21 piątek

18.00 + Jan Neć

22 sobota

15.00 Msza św. ślubna
18.00 + Alojzy Dybiżbański

23 XII niedziela zwykła

8.00 o Boże błogosławieństwo w urodziny Adriany (40) i Bronisława (65)
8.00 o Boże błogosławieństwo w 30. r. ślubu Krzysztofa i Wiesławy
11.00 ++ Janina i Władysław Mieszczanowicz, ++ Józefa (k.) i Stanisław Bajor
18.00 + Józef Szmaciński
Zamysłów 9.30 + Jan Kote

24 poniedziałek

16.00 Msza św. imieninowa ks. Proboszcza od „Margaretki”
18.00 imieninowa ks. Jana od Żywego Różańca
18.00 ++ Janina, Jan Juszkiewicz

25 wtorek

18.00 ++ Izabela i Jan Zabierowscy

26 środa

18.00 ++ Cecylia i Marian Bobkiewicz
Zamysłów 19.00 + Władysław Zalewski

27 czwartek

17.00 ++ Mariusz, Barbara, Janina Biegała
18.00 + Agnieszka Mieszczanowicz

28 piątek

18.00 + Piotr Sitnik
Zamysłów 19.00 ++ Bronisława (k.), Władysław Rozkowińscy, ++ Anna i Stanisław

Cichawa

29 sobota

18.00 + Paweł Szklarz, + Feliksa (k.) Kowalska
Zamysłów 19.00 + Piotr Plesz, ++ Stanisław i Stanisława (k.)

30 XIII niedziela zwykła

8.00 ++ Józef, Lucyna Pakuła
11.00 + Łucja Mała, ++ Karol, Andrzej, Czesława (k.), Florian, Elżbieta Juja
18.00 w I rocznicę ślubu Karoliny i Marcina, o Boże błogosławieństwo
Zamysłów 9.30 ++ Marianna, Albin Szady

 

 
 
Parafia Szlichtyngowa