Ogłoszenia parafialne - VII Niedziela Wielkanocna Print
Friday, 31 May 2019 17:58

Ogłoszenia parafialne - VII Niedziela Wielkanocna – 2.06.2019

1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych na mszy o godz. 11:00.
    Intencja na miesiąc czerwiec: za kapłanów, aby na wzór Serca Jezusowego, otwierali swoje serca na tych, którym służą i z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.

3. Rozpoczęliśmy nabożeństwa czerwcowe. Zapraszam codziennie na godzinę 17:30.

4. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. Dzisiaj w całej Polsce zbiórka do puszek na centrum Opatrzności Bożej w Warszawie. A w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.

6. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź codziennie przed mszą św.

7. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, przedstawią montaż słowno-muzyczny poświęcony ofiarom wojny w Syrii – w Aleppo. Program ten zostanie zaprezentowany w przyszłą niedzielę po mszy św. o 8:00 i 11:00.

8. Pielgrzymka do Ziemi Świętej w dniach od 16 do 23 lutego 2020 roku. Cena: 2890 zł, plus 150 USD. Zapisy i wpłaty zaliczki (1000 zł) do 30 czerwca? Plan pielgrzymki w gablotce
    i na stronie internetowej parafii w zakładce „Aktualności”.

9. Pielgrzymka do Gietrzwałdu- miejsca jedynych zatwierdzonych w Polsce przez Kościół objawień Matki Bożej.
    Wyjazd 19 lipca o godz 23.00, powrót 20 lipca, godz 23.00
    Koszt: 100 zł wraz z obiadem
    Zapisy do 20 czerwca u ks. Proboszcza, zaliczka 50 zł.

10. Prasa katolicka:
    Niedziela, Gość niedzielny, Mały Gość.

11.
    Życzę, abyśmy wszyscy przytulili się do Serca Jezusowego i uczyli się od Niego pokornej miłości.

x. Proboszcz