Ogłoszenia IV Niedziela Wielkanocna Print
Friday, 10 May 2019 18:24

IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza

1. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

2. Dzisiaj na mszy św. o godz. 11:00 dzieci z klasy trzecich przystąpią pierwszy raz do Stołu Pańskiego. Biały tydzień – dzieci przychodzą na nabożeństwo majowe o 17:30 i mszę św. o 18:00.

3. Jutro 13 maja 102 rocznica objawień fatimskich.

4. We wtorek 14 maja święto św. Macieja.

5. W czwartek 16 maja święto św. Andrzeja Boboli. W tym dniu nasza młodzież przyjmie sakrament bierzmowania w kościele św. Jadwigi we Wschowie o godz. 16:00
    - próba młodzieży przed bierzmowaniem w parafii św. Jadwigi w poniedziałek o 19:30.
    - konferencja dla młodzieży, świadków i rodziców we wtorek o godz. 17:30 w naszej parafii

- spowiedź młodzieży, świadków i rodzin w środę w Farze we Wschowie o 19:00.

6. W sobotę 18 maja harcerze mają swój zjazd i mszę polową w parku górczyńskim o godz. 16:00.

7. Zapowiedzi przedślubne:
    1) Kopaszewski Mateusz – Czajkowska Aleksandra – zapowiedź 2
    2) Burka Bartosz – Kichman Joanna – zapowiedź 1
    3) Ratajczak Damian – Wrąbel Aneta – zapowiedź 1
    4) Gonera Tomasz – Nowakowska Kamila – zapowiedź 1
    5) Garbacki Jacek – Zahorska Katarzyna – zapowiedź 1
    6) Teper Szymon – Mosoń Marta – zapowiedź 1

8. Pielgrzymka do Ziemi Świętej w dniach od 16 do 23 lutego 2020 roku. Cena: 2890 zł, plus 150 USD. Zapisy i wpłaty zaliczki (1000 zł) do 30 czerwca? Plan pielgrzymki w gablotce
    i na stronie internetowej parafii w zakładce „Aktualności”.

9. Sprzątanie kościoła od przyszłej niedzieli osiedle domków jednorodzinnych Górczyna.

10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek ofiar na spłacenie długu budowy kościoła.

11. Lista na zapisy dwumiesięcznika „Miłujcie się” w zakrystii.

12. Prasa katolicka: Niedziela, Gość niedzielny

13. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za sprzątanie i udekorowanie kościoła, a wszystkim za życzliwość i otwartość serca. Życzę owocnego tygodnia i błogosławieństwa Bożego.

x. Proboszcz