Intencje- maj 2019 Print
Written by Ks. Proboszcz   
Tuesday, 30 April 2019 21:27

INTENCJE
MAJ 2019

1 środa, Święto Pracy

18.00 + Zygmunt Leisner
Zamysłów 19.00 + Janina Wojciechowska

2 czwartek

18.00 ++ Łucja i Franciszek Lorenc i ich dzieci Józef, Izydor, Stanisław
Zamysłów 19.00 ++Danuta i Stanisław Biernat i Stefan Jaciuk

3 piątek,
NMP, Królowej Polski
uroczystość

8.00 ++ Marianna, Kazimierz Neć
11.00 za Ojczyznę
18.00 ++ Leokadia, Bronisław, Władysława (k.) Noga
Zamysłów 9.30 ++ z rodziny Czajkowskich

4 sobota

17.00 + Apolonia Baszłykiewicz
18.00 w intencji strażaków i ich rodzin ku czci św. Floriana
Wyszanów  19.00 za mieszkańców

5 III Niedziela Wielkanocna

8.00 + Edward, Stanisława (k.) Zarzyccy
11.00 o zdrowie i błogosławieństwo dla Żywego Różańca,  Róża MB
Częstochowskiej
11.00 + Wiesław Frydrych
18.00 ++ Stanisława (k.) i Mikołaja (k.)
Zamysłów 9.30 ++ Antoni, Aniela Dubowscy, ++ Eugeniusz i Józefa
Kowalczykowscy

6 poniedziałek

12.00 w intencji OSP Wyszanów
18.00 w 40. urodziny Edyty o Boże błogosławieństwo i łaski

7 wtorek

18.00 ++ Stanisław i Zygmunt Papaj, ++ Stanisław i Andrzej Błaszczyk

8 środa

18.00 ++ Stanisław i Stanisława (k.),Władysław i Józef Trzebińscy
Zamysłów  19.00 ++ Stanisława (k.), Józef, Mirosław Brzostowscy
i + Zdzisław Hudak

9 czwartek

18.00 ++ Stanisława (k.), Stefan, + Ryszard Pacan, + Jan Miklasiewicz

10 piątek

18.00 o Boże błogosławieństwo i łaski w dzień urodzin
dla Antoniego Kędziora (85) i Bartosza Mruk (37)

11 sobota

18.00 + Bronisław Garsztka
Zamysłów  19.00 + Waldemar Goj, + Jan Kajdas i ++ z rodziny Owczarków, Kajdasów i Gojów

12 IV Niedziela Wielkanocna

8.00 + Grzegorz Kędziora
11.00 I Komunia Święta- w intencji dzieci pierwszokomunijnych
18.00 + Jan Szczokot
Zamysłów 9.30 ++ Jan, Stanisława (k.), Czesław Kote

13 poniedziałek

18.00 o Boże błogosławieństwo dla dzieci, wnuków i prawnuków

14 wtorek

18.00 ++ Zofia i Henryk Sikora

15 środa

18.00 ++ Zofia Wierzbicka, ++ Antoni, Michał, Janina, Anna
Zamysłów   19.00 ++ Anna, Antoni, Czesław Gendera

16 czwartek

17.00 Bierzmowanie we Wschowie
18.00 + Eugeniusz Kupczyk

17 piątek

16.30 w 40 r. ślubu Elżbiety i Zbigniewa Antoniuk, o Boże błogosławieństwo
18.00 ++ Zofia i Michał Poszelużni
18.30 w 18. urodziny Huberta Mielcarek

18 sobota

18.00 dziękczynna za otrzymane łaski i powrót do zdrowia
Zamysłów  19.00 dziękczynna w 53 r. ślubu Józefy i Bolesława Pinke

19 V Niedziela Wielkanocna

8.00 ++ z rodziny Wernerów
11.00 + Paweł Antoniuk, ++ Anna, Józef i Januszek Antoniuk
18.00 ++ Leokadia, Bronisław, Władysława (k.) Noga
Zamysłów 9.30 + Edward Podsiedlik
9.30 + Jan Kajdas, ++ z rodziny Kajdasów i Owczarków

20 poniedziałek

18.00 ++ dziadkowie: Mieszczanowicz Jan i Anna, Majewscy Jan i Katrzyna

21 wtorek

18.00 ++ Anna i Stefan Weleszczuk
19.00 ++ ks. Karol Rohlof i jego rodzice

22 środa

18.00 ++ z rodziny Mielcarków i Golusików, + Stanisław Mielcarek
Zamysłów   19.00 o Boże błogosławieństwo w r. święceń ks. Krzysztofa Głuszko

23 czwartek

18.00 dziękczynna z dar wiary i kapłaństwa oraz o błogosławieństwo Boże dla ks. Krzysztofa Głuszko

24 piątek

18.00 ++ Franciszek i Tomasz Grzesik

25 sobota

18.00 ++ Zofia i Stanisław Ratajczak

26 VI Niedziela Wielkanocna

8.00 ++ Helena, Tadeusz Neć
11.00 + Krystyna Szmacińska
18.00 ++ Lucyna i Józef Pakuła
Zamysłów 9.30 ++ Magdalena i Antoni Buśko i za zm. z rodziny

27 poniedziałek

18.00 Msza św. z poświęceniem pól i modlitwą o urodzaje

28 wtorek

18.00 ++ Helena i Tadeusz Neć
Wyszanów    19.00 Msza św. z poświęceniem pól i modlitwą o urodzaje
z intencją: + Kazimierz Mielcarek, ++ Stanisław i Marianna

29 środa

18.00 + Cecylia Mech
Zamysłów   19.00 Msza św. z poświęceniem pól i modlitwą o urodzaje

30 czwartek

18.00 ++ Helena i Aleksander Kostusik
Dryżyna 19.00 Msza św. z poświęceniem pól i modlitwą o urodzaje

31 piątek

18.00 ++ Aniela i Witold Kosmowscy

 
 
Parafia Szlichtyngowa