Sakrament małżeństwa- 2016 - lipiec Print
Written by Ks. Proboszcz   
Wednesday, 13 July 2016 21:31

Ślubuję ci miłość wierność i uczciwość... Dnia 16 lipca br. sakrament małzęństwa  w naszym kościele parafialnym zawarli: Aleksandra WENECKA z Wałbrzycha i Damian URBAŃCZYK z Przyczyny Górnej. Małżeństwo pobłogosławił Ks. proboszcz Antoni Łatka

-----------------------------------

Dnia 09 lipca  br. w kościele parafialnym w Szlichtyngowej, został zawarty sakrament małżeństwa między Magdaleną Chudak, a Adamem Niepsuj - oboje z Legnicy. Małżeństwo pobłogosławił ks. Tomasz Pązik z Jeleniej Góry - kolega narzeczonego z lat ministranckich.

 

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Zaślubionym życzymy błogosławieństwa Bożego oraz szczególnej opieki Świętej Rodziny i św. Patronów.

ks. Antoni Łatka

proboszcz
 
 
Parafia Szlichtyngowa